Estrava v mobilu

Xenie Valušáková | 17. 05. 2021

Estrava v mobilu: Nyní je pro naši školní jídelnu funkční mobilní verze Estravy pro smartphony s OS Android a iPhone. Stahujte z Obchod play a z App store, pro vyhledání zadejte Estrava Ulrich. Aplikaci nainstalujte do mobilu. Zůstává v provozu také m.estrava.cz.

PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY OD 22.3.2021

Xenie Valušáková | 17. 03. 2021

Od pondělí 22.3. bude opět školní jídelna v provozu. Nárok na obědy v době distanční výuky mají předškoláci, kteří navštěvují MŠ a žáci ZŠ. Pokud máte zájem o oběd pro své dítě v době distanční výuky můžete si jej přes portál estrava nahlásit DO PÁTKU 19.3. DO 13HODIN. Vzhledem k tomu, že i nadále je uzavřena MŠ a ani do školy se žádná ze tříd nevrací budeme rádi, když službu vaření obědů využije co nejvíce strávníků. Organizace výdeje stravy: Jídlo je plněno do jídlonosičů a uloženo ve vstupu do školní jídelny (u rampy). Vyzvednout jídlo je možné od 11.30 do 13hodin na tom samém místě. Dodání nosičů je…

Změny v provozu škol a školských zařízení od 27.2.2021

Xenie Valušáková | 27. 02. 2021

Vláda dne 26.2.2021 na svém jednání rozhodla, že vzhledem k vážné aktuální epidemiologické situaci se kromě stávajících opatření ve školství od příštího týdne uzavřou také:- mateřské školy- 1. a 2. ročníky základních škol včetně přípravných stupňů- speciální školy- praktické školy jednoleté a dvouletéKompletní text krizového opatření vlády, týkajícího se škol a školských zařízení naleznete zde: vládní nařízeníOBĚDY budou automaticky všem dětem odhlášeny vedoucí kuchyně.