PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY OD 22.3.2021

Xenie Valušáková | 17. 03. 2021

Od pondělí 22.3. bude opět školní jídelna v provozu.

Nárok na obědy v době distanční výuky mají předškoláci, kteří navštěvují MŠ a žáci ZŠ.

Pokud máte zájem o oběd pro své dítě v době distanční výuky můžete si jej přes portál estrava nahlásit DO PÁTKU 19.3. DO 13HODIN.

Vzhledem k tomu, že i nadále je uzavřena MŠ a ani do školy se žádná ze tříd nevrací budeme rádi, když službu vaření obědů využije co nejvíce strávníků.

Organizace výdeje stravy:

Jídlo je plněno do jídlonosičů a uloženo ve vstupu do školní jídelny (u rampy). Vyzvednout jídlo je možné od 11.30 do 13hodin na tom samém místě.

Dodání nosičů je možno nyní dvěma způsoby:

1.       Jídlonosič donesete do školy vždy ráno v daný den do 9hodin a oběd si vyzvednete v daném čase (11.30 -13).

nebo

2.       V případě, že vlastníte dva nosiče, jídlonosič přinesete den předem a při vyzvednutí jídla zanecháte ve škole druhý prázdný nosič na následující den.

VŠECHNY JÍDLONOSIČE MUSÍ BÝT OZNAČENY JMÉNEM ŽÁKA A ČÍSLEM ČIPU.