Karanténa pro žáky 6.A, 6.B, 7.A, 7.B a 8.A

Xenie Valušáková | 27. 10. 2021

Vážení rodiče, 

osobně jsem dnes mluvila s pověřenou zaměstnankyní KHS - územní pracoviště NJ.
Bylo mi jasně sděleno, že všichni žáci 6.A , 6,B a 8.A mají nařízenou karanténu (kromě očkovaných) podle starého nařízení (14 dnů) od posledního kontaktu s nakaženým.  Nástup do školy 3.11. 2021. Žáci 7.A a 7.B mají nařízenou karanténu (kromě očkovaných) podle starého nařízení (14 dnů) od posledního kontaktu s nakaženým. Návrat do školy 4.11.2021. Všechna ostatní tvrzení jsou buď od zaměstnanců CALL centra nebo od pracovníků, kteří neznají naše konkrétní podmínky. Dále jsem byla upozorněna, že pokud porušíte toto opatření, vystavujete se možnému postihu. Škola to má nařízeno stejně a žáci s nařízenou karanténou nemohou být účastni prezenční výuky! Informaci vám zveřejňuji na základě žádosti z hygieny, aby tam zbytečně nevolalo velké množství rodičů. Děkuji za pochopení. 

Mgr. Xenie Valušáková, ředitelka školy​